godło
Herb Dęblin

Ślubowanie i otrzęsiny klas pierwszych liceum

W dniu 26 września 2019r. odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas 1a oraz 1b naszego liceum. Pierwszoklasiści zostali przywitani przez panią dyrektor a następnie złożyli uroczystą przysięgę w obecności całej społeczności szkolnej.

Po zakończeniu części oficjalnej uroczystości, Samorząd Uczniowski LO przygotował otrzęsiny dla swoich nowych kolegów i koleżanek. Ochotnicy z klas pierwszych wzięli udział w różnych konkurencjach i zabawach. Wiele emocji wzbudziły konkurencje takie jak quiz z wiedzy ogólnej oraz kalambury. Nie zabrakło również rozgrywek sportowych czy zręcznościowych. Wspólna zabawa, której głównym celem była integracja zespołów klasowych, zakończyła się odtańczeniem belgijki przez wszystkich uczestników imprezy. Zwieńczeniem dnia pełnego wrażeń była dyskoteka integracyjna dla uczniów naszego liceum, na którą przybyli również zaproszeni uczniowie dęblińskich szkół średnich.

Martyna Dmowska

BIP

MEN

Please publish modules in offcanvas position.