godło
Herb Dęblin

DZIEŃ OTWARTY W LO W DĘBLINIE

Docere, movere, delectare...


W dniu 4 kwietnia 2019r. dęblińskie Liceum Ogólnokształcące otworzyło swoje skromne progi dla kandydatów do naszej szkoły. Gimnazjaliści i ośmioklasiści wraz z opiekunami zostali powitani przez dyrektora szkoły p. Wojciecha Lipnickiego i zapoznali się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2019/2020.

Następnie goście obejrzeli program artystyczny „Szkoła na wesoło” przygotowany przez Samorząd Uczniowski, a później uczestniczyli w zajęciach warsztatowych z fizyki, chemii i biologii oraz mieli możliwość zwiedzenia szkoły. Na naszych gości czekał skromny poczęstunek, konkurs w bibliotece szkolnej i niespodzianka. Dziękujemy wszystkim opiekunom, którzy sprawowali opiekę nad odwiedzającymi nas uczniami oraz wszystkim zaangażowanym w organizację tego przedsięwzięcia. Zapraszamy do naszego liceum i gwarantujemy, że nasza szkoła nie tylko uczy, bawi i wychowuje, ale umożliwia rozwijanie zainteresowań oraz osiągnięcie sukcesu na egzaminie dojrzałości.


Monika Busz

BIP

MEN

Please publish modules in offcanvas position.