godło
Herb Dęblin

NASZA PIĘKNA CHOINKA

Czas świąt już niestety za nami, ale nasze miłe wspomnienia płyną do szkolnej choinki stojącej w kościele Chrystusa Miłosiernego. Kontynuując naszą parafialną tradycję dzieci z naszej szkoły przygotowały w domu oraz w szkole przy pomocy rodziców i nauczycieli przepiękne ozdoby choinkowe.

Wykonanych prac było tak dużo, że spokojnie dwie choinki moglibyśmy nimi udekorować. Ksiądz Dariusz zaprosił 19 grudnia dzieci i rodziców na parafialne strojenie kościoła na Boże Narodzenie. Przybyło wielu ochotników, którzy z radością ubrali symboliczną „Szopkę Betlejemską” i 10 choinek.
Składamy gorące podziękowania za wsparcie i zaangażowanie: p. Marcie Komorowskiej-Gietka, p. Dorocie Kręcisz, p. Danucie Biały, p. Magdalenie Gosk, p. Aleksandrze Domańskiej, p. Katarzynie Staniszewskiej, p. Pawłowi Bąkale oraz dzieciom: Marlence i Kacprowi Nawrotek, Milence i Weronice Gietka, Lence Kręcisz, Kindze Kosiak, Zosi Bąkale, Basi Kurowskiej, Olafowi, Julce i Wiktorii Gosk, Weronice Stępień, Olivce Enuaghanam, Zuzi Sosnowik, Ewie Bartosiewicz, Ani i Basi Staniszewskim, Andrzejowi Startkowi, Kacprowi Stefankowi oraz Bartkowi i Arturowi Białym.
Pięknie dziękuję i życzę Bożego błogosławieństwa na każdy dzień Nowego Roku.


Małgorzata Sadło

BIP

MEN

Please publish modules in offcanvas position.