godło
Herb Dęblin

Tanecznym krokiem w SP nr 5

We wtorek 25 września do naszej szkoły zawitali przedstawiciele puławskiej szkoły tańca – Centrum Tańca Wasilewski – Felska . Szkoła ta już od 24 lat realizuje na terenie całego kraju autorski program Ogólnopolskiej Szkółki Tańca i Dobrych Manier.


Mili goście przeprowadzili z uczniami klas 0-4 pokazową lekcję edukacyjno-integracyjną „Tanecznym krokiem i dobrej formie – Zatańcz z klasą i bądź FIT”. Dzieci mogły w aktywny i pełen energii sposób włączyć się w prowadzone zajęcia. Poprzez wspólny taniec i naukę układu choreograficznego nie tylko dobrze się bawiły, lecz również doskonaliły poczucie rytmu i koordynację ruchową.
Po skończonych zajęciach uczniowie nagrodzili tancerzy gromkimi brawami. Wszyscy uczestnicy warsztatów dostali pamiątkowe naklejki i gadżety promocyjne. Kto wie, może wśród dzieci z naszej szkoły, kryją się nowi mistrzowie tańca. Czas pokaże ?

Sylwia Gromuł

BIP

MEN

Please publish modules in offcanvas position.